Uudised

Tipneri karikas tuli FC Elva paremust tunnistada

18/07/2021

TIPNERI KARIKAS 1/32 finaals vs FC Elva Oli ette teada, et tulemas raske mäng. Vigastustega kimpus 4-5 mängijat ning üks keskkaitsja sai eelmises voorus punase ning pidi antud mängu vahele jätma. Mäng algas suhteliselt rabedalt. Suutsime vaid pikka palli ette lüüa. Tekkis ka paar ohliku olukorda, kuid löögile ei jõudnud. Esimene poolaeg 6-0 FC Elvale.

Read More…

Juulist

05/07/2021

Tervitused kõikidele kaasaelajatele! Juulis pole jõudnud postitusi teha aga parandame nüüd vea! 1. juuli 2021 Võõrsil mäng tabeli viimasega – FC KOSEga Mäng naturaalmurul, nädala sees. Mehed vast polnud kõige paremini mänguks valmis ning mänguks ettevalmistus ei suurnud ka seda parandada. Mäng oli algusest peale uimane. Oli palju võimalusi, mida ei suutnud ära realiseerida. Kui

Read More…

Liigas jätkame täiseduga

31/05/2021

JK Jalgpallihaigla – Rumori Calcio II 4-1 Võrreldes esimese vooruga oli muutus tipus, kus Neeme asemel alustas Mihkel Naukas. Esimene poolaeg oli meil platsi peal kaos – lihtsad valesöödud, kiirustamised ning ensekontrolli küsimused. Eks selle pealt ka meile esimesel poolajal värav ära löödi. Poolajal tegime vahetuse – väljakult lahkus Mihkel Naukas ning tema asemel tuli

Read More…

Hooaeg algas kindla 6-2 võiduga

26/05/2021

JK Kalgpallihaigla – FC Kose II 6-2(Kaarel Antonx3, Neeme Rõõs, Gunnar Printsmann, Hendrik Nurklik) Selle aasta esimene mäng ja esimene liigamäng lõppes meie võiduga 6:2. Meeskond tegi kõik ilusasti platsil ära. Tõrvatilgaks meepotis on vast meile löödud väravad, mille ise ehitasime ja ühe ka ise ära lõime. 3 debütanti: Martin Karro, Freddie Heinmaa ja Elhan

Read More…

JK Jalgpallihaigla peasponsor aastast 2021 on Optimus System AS

18/05/2021

Optimus Systems AS on telekommunikatsiooni- ja nõrkvoolusüsteemide müügi, hoolduse ja projekteerimisega tegelev ettevõte. Meie töötajateks on oma ala professionaalid, kes omavad aastatepikkust töökogemust telekommunikatsiooni- ja/või nõrkvoolusüsteemide lahenduste alal. Ettevõte on tegutsenud Eesti turul 15 aastat, sealjuures kasvanud käivet peaaegu igal aastal. 2015 aasta oli meie jaoks rekordiline: läbi aegade parim käive 4,59 milj. Eurot tähendas

Read More…

Uus hooaeg

17/05/2021

Tervitused kõigile JK Jalgpallihaigla sõpradele! Esiteks – nagu näete, pole mesit ammu kuulda olnud. Oleme vaikselt trenne teinud, kui on lubatud ja hooajaks valmistunud. Nii individuaalselt kui ka meeskondlikult. Teist aastat järjest tuleb ilma sõprusmängudeta minna hooajale vastu. Mängime käesoleval aastal Põhja/Lääne tsoonis, kus vastasteks: FC Kose II, FC Lelle, Tallinna FC Sssolutions, Rumori Calcio

Read More…

VÕIT Kristiine JK üle! 3-1

18/10/2020

JK JALGPALLIHAIGLA – KRISTIINE JK 3:1 Meie väravad: Joel Siniallik, Joonas Hendre, Gunnar Printsmann Teadsime juba enne mängu, et tulemas on raske lahing liiga liidrite vastu. Olime Kristiine JKd võitnud viimati ju aastal 2015. Toonasest võidumängust oli täna üles antud Hendrik Nurklik ja Jaanek Puu. Nii et võit oli täna õige magus. Olime esimest minutist

Read More…

Joonase 2;1 värav

18/10/2020

Joonas Hendre2:1 (väravasöötHendrik Nurklik) #ivliigabtasand #ivliiga #madalamadliigad #eestijalgpall #jalgpall #kristiinejk #jkjalgpallihaigla #jph