Uudised

VÕIT Kristiine JK üle! 3-1

18/10/2020

JK JALGPALLIHAIGLA – KRISTIINE JK 3:1 Meie väravad: Joel Siniallik, Joonas Hendre, Gunnar Printsmann Teadsime juba enne mängu, et tulemas on raske lahing liiga liidrite vastu. Olime Kristiine JKd võitnud viimati ju aastal 2015. Toonasest võidumängust oli täna üles antud Hendrik Nurklik ja Jaanek Puu. Nii et võit oli täna õige magus. Olime esimest minutist

Read More…

Joonase 2;1 värav

18/10/2020

Joonas Hendre2:1 (väravasöötHendrik Nurklik) #ivliigabtasand #ivliiga #madalamadliigad #eestijalgpall #jalgpall #kristiinejk #jkjalgpallihaigla #jph

MÄNGUPÄEV!

18/10/2020

JK JALGPALLIHAIGLA – KRISTIINE JK IV liiga B tasandi 7. voor Kick-off: 18.10.2020 19:30 Männiku kunstmurustaadion KOHTUNIK: Gunnar Nuuma ABIKOHTUNIKUD: Eero Antons, Georg Villenberg #ivliigabtasand #ivliiga #madalamadliigad #eestijalgpall #jalgpall #kristiinejk #jkjalgpallihaigla #jph

Kohtume pühapäeval!

15/10/2020

Juba pühapäeval viimane kodumäng Männiku staadionil algusega 19:30. Võõrustame IV liiga B tasandi liidrit Kristiine JKd. Ole kohal!

LÕPPSEIS

11/10/2020

LÄÄNEMAA JK HAAPSALU – JK JALGPALLIHAIGLA 2:0 IV liiga B tasandi 6. voor Mäng oli kontrolli all peaaegu lõpuni, kuid ei suutnud ise realiseerida ja mängimise tegi raskemaks Mihkli esimesele poolajal võetud punane kaart. Kapten Hendrik: “Tänane mäng oli võistkonna poolt väga hea. Kõik andsid endast maksimumi ja see tõstis kõiki mentaalselt. Peale mängu see

Read More…

MÄNGUPÄEV!

11/10/2020

LÄÄNEMAA JK HAAPSALU – JK JALGPALLIHAIGLA IV liiga B tasandi 6. voor Kick-off: 11.10.2020 11:00 HAAPSALU LINNASTAADION KOHTUNIK: Eerik Ääremaa ABIKOHTUNIKUD: Marek Pragi, Konstantin Reismann #ivliigabtasand #ivliiga #madalamadliigad #eestijalgpall #jalgpall #läänemaajkhaapsalu #jkjalgpallihaigla #jph