VÕIT Kristiine JK üle! 3-1

18/10/2020
JK JALGPALLIHAIGLA – KRISTIINE JK 3:1
Meie väravad: Joel Siniallik, Joonas Hendre, Gunnar Printsmann
Teadsime juba enne mängu, et tulemas on raske lahing liiga liidrite vastu. Olime Kristiine JKd võitnud viimati ju aastal 2015. Toonasest võidumängust oli täna üles antud Hendrik Nurklik ja Jaanek Puu. Nii et võit oli täna õige magus.
Olime esimest minutist mängus sees ning avasime ise esimesena skoori Joeli väravast 1:0(väravasööt Raigolt) Edu aga pikalt ei kestnud, sest vastased suutsid seisu viigistada 1:1. Vastased said kaheldavas olukorras penalti, kuid see jäi neil realiseerimata. Oli näha, et teisel poolajal soovisime meie rohkem rünnata, kui vastased ning suutsime läbi selle tekitada vastaste kastis rohkem, millest ühe Joonas ka skooris (väravasööt Hendrikult). Tablool seisuks 2:1. i tähele pani täpi lõpuminutitel Gunnari soolo, mis lõppes Gunnari väravavahiga üks üks olukorras, kus ta meisterlikult parkis palli väravavahist mööda üles nurka(väravasööt Mark Dudorin). Tablool seisuks 3:1
Selle tulemusega ka mäng lõppes. Kogu meeskonnalt suur pingutus ja veenev võit!