Missioon Visioon

JK Jalgpallihaigla lähtub oma tegevuses lihtsatest põhimõtetest, millele toetudes klubilist tegevust juhitakse ning arendatakse. Erinevalt paljudest amatöörvõistkondadest on meil oma helesinine visioon sellest, mida me oma tegevusega saavutada tahame ning kuhu poole pürgime. Väikestviisi oleme selle võtnud enese missiooniks.

Jätkusuutlikuse tagamine – oleme järjepidevalt tegutsenud alates 1994. aastast ning Eesti jalgpalli mõistes on see pikk aeg. Olenemata vahel tekkivatest raskustest oleme siiamaani püsima jäänud ning ei näe põhjust, miks me ei peaks ka edaspidi vastu pidama. Jalgpallis tuleb ju traditsioone hoida!

Sportlike tulemuste saavutamine – kunagi tulevikus võiks ju nõnda pika ajalooga klubi esindusmeeskond iseenesest mängida kõrgemal kui IV liiga. Selle nimel on viimastel aastatel meeskond ka treeneri juhendamisel regulaarsete organiseeritud treeningutega algust teinud.

Klubilise struktuuri areng – kui unistada, siis suurelt. Miks mitte ei võiks JK Jalgpallihaiglal olla tulevikus oma staadion, naiskond ning toimiv noortetöö?

Jalgpallifänluse ja fännijalgpalli propageerimine – olenemata sellest, kui kõrgel mängib klubi esindusvõistkond, jääb JK Jalgpallihaigla nimeline võistkond alati pallima ka kõige madalamasse liigasse, pakkudes Eesti koondise poolehoidjatele võimalust amatöörjalgpalli tipptaset nuusutada. Lisaks peame oluliseks pakkuda Eesti koondise fännidele (kelle hulka me ka ise kuulume) võimalust osa saada sportlikest meelelahutuslikest fännimängudest teiste koondiste poolehoidjate vastu.

Sõprussidemeid tuleb hoida ja arendada – JK Jalgpallihaiglal aastate jooksul tekkinud häid sidemeid mitme fännimeeskonnaga väljaspool Eestit. Peame oluliseks neid kontakte värskena hoida ning vastavalt võimalustele tutvuda seeläbi jalgpallikultuuriga mujal Euroopas.

Kõik õigused kaitstud JK Jalgpallihaigla 2021