Tervitused kõikidele kaasaelajatele!
Juulis pole jõudnud postitusi teha aga parandame nüüd vea!
1. juuli 2021
Võõrsil mäng tabeli viimasega – FC KOSEga
Mäng naturaalmurul, nädala sees. Mehed vast polnud kõige paremini mänguks valmis ning mänguks ettevalmistus ei suurnud ka seda parandada. Mäng oli algusest peale uimane. Oli palju võimalusi, mida ei suutnud ära realiseerida. Kui ühe siiski suutis vastaste väravase lüüa Joel Siniallik, kellele oli see JK Jalgpallihaigla eest 50’s värav. Mängu lõpetas põhitõde, kui ise ei löö, siis lüüakse sulle! Me üle ühe värava ei jõudnud realiseeridaning vastastel avanes teisel poolajal hea võimalus ja lõid sealt lõppseisuks 1:1.
11.07
Evald Tipneri karika 1/64 finaal
Põhimõtteline mäng, derbi, mäng elu jasurma peale – nii võtaks alati kokku omavahelised mängud FC Tallinna Wolvsiga.
Mängu algus oli rabe, mille ka Wolvsi mängijad 10. minutil ära kasutasid. Lihtne see mäng polnud, kuid igaüks väljakul andis oma maximumi ning tulemuseks 1:5 võit. Kindladti mängis rolli ka, et mõlemad võistkonnad teenisid pinase kaardi ja lõpetasid mängu ühega vähemuses.