JK Jalgpallihaigla 4 - 0 JK Piraaja II

26/04/2015 - 17:00 at Kalevi st kunstmuru

Poolteist nädalat trenni ning lõpptulemus oli kohe palju rõõmsam. Avaminutitel haaras vastane küll mänguohjad enda kätte, kuid võimaluste realiseerimisega jäädi hätta. Peale paarikümneminutilist sudimist jõudsime avaväravani meie, kui 20-25lt meetrilt lõi kerge kaarpalli otse lati alla vana vanameister Heiki Martinoff – selle tabamusega sai mees konkurentsitult enese valdusesse liiga vanima väravalööja tiitli, edestades järgmist konkurenti 14 aastaga.

Edasi järgnesid värav penaltist ja nurgalöögijärgsest võitlusest ning poolajaks olimegi mugavas kolmeväravalises eduseisus.

Teisel poolajal üritasime võtta veidi rahulikumalt, kuid välja tuli ikkagi võitluslik heitlus. Mõlemad omasid võimalusi skoorimiseks, kuid tabamuseni jõudsime päris lõpu eel siiski veelkord meie.

Peakohtunik: Roman Laidinen

Väravad: 30. Heiki Martinoff, 34. pen, 45. Aare Kiin, 90. Neeme Rõõs

Hoiatused: 34. Mihkel Martin, 64. Rait Männa, 76. Marcus Pruuli – 34. Martti Klaus, 63. Pavel Jakubov

Eemaldamine:

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Aare Kiin (70. Raido Krimm), Kalju Ait (46. Siim Emajõe), Hendrik Nurklik, Tarmo Koppel, Heiki Martinoff, Erki Hendrikson (66. Martin Mee), Neeme Rõõs, Rait Männa, Mihkel Martin, Marcus Pruuli (79. Jaanek Puu).

JK Piraaja II: Ilmar Põhjala, Martti Klaus (79. Karmo Raudver), Tanel Lätti (64. Kuldar Hansen), Henry Remmelgas, Henry Rannamets, Pavel Jakubov, Marko Kõiv, Martin Muttik (54. Indrek Moorats), Kert Laur (64. Marcus Joller), Sandor Parvei, Tarvo Metsavas (46. Sander Päeren).