JK Jalgpallihaigla 0 - 5 FC Reaal

21/06/2015 - 17:00 at Kalevi st kunstmuru
Tulemus, millega me nüüd küll arvetanud ei olnud. Viis oli ikka pagana palju ning seejuures tulid enamus väravatest vastase jaoks niivõrd lihtsatest olukordadest, et…Nüüd on liigamängudes kuu suvepuhkust ning kogume vormi, et augustis uue hooga peale lennata.
Mihkel Martin
Dejan Selišek
Kalju Ait
Jaanek Puu
Rainer Madissoon
Kenter Peljo

Peakohtunik:Maksim Ramazanov
Abikohtunik:Ilona Kirst, Gerd Eston Sepp

Väravad: 33. Joel-Rasmus Remmel, 47. Allan Soomets, 62.,67 Kristjan Üksküla, 72. Kait Karu
Hoiatused: 27. Kenter Peljo

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Jaanek Puu (70. Martin Mee), Rainer Madissoon (3.Priit Kübar), Kenter Peljo, Tarmo Koppel, Heiki Martinoff, Madis Kaaret, Mihkel Martin, Neeme Rõõs, Dejan Selišek, Kalju Ait.

Tallinna FC Reaal: Ragnar Uustal, Kaspar Kalluste, Juko-Mart Kõlar, Tauri Terasmaa, Mati Kaalep, Mihkel Kannelmäe, Kait Karu, Siim Toomet (54. Karl Taul), Allan Soomets, Markus Mägi (46.Kristjan Üksküla), Joel-Rasmus Remmel