FC Soccernet 1 - 1 JK Jalgpallihaigla

28/09/2014 - 17:00 at Hiiu kunstmurustaadion
70-75 minutit üsna korralikku jalgpalli meie poolt. Alguses ei saanud me kuidagi hoogu üles ning ühel rünnakul õnnestus Soccerneti ründajal pall ka värava tahanurka veeretada, kuid sealt edasi asi paranes. Suutsime vastase värava lähistel tekitada rohkelt teravusi, kuid Soccernetti päästis kas latt, post, meie ebaõnnestunud löögiüritus või nende suurepärast tööd teinud väravavaht. Ehk ca kümme minutit enne lõppu suutsime siiski viigistada, kui pikk pall jõudis meie ründajateni, kes vastase kaitseliini ja puurivahi üle mängisid.

Peakohtunik: Andres Kalvik

Väravad: 13. Silver Leetma – 86. Marcus Pruuli

Hoiatused: 61. Jarmo Nigols, 89. Tõnis Lõhmus – 16. Werner Grün

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Raido Krimm (46. Hendrik Nurklik), Kauri Lillemäe, Tarmo Koppel, Dejan Selišek (67. Heiki Martinoff), Mihkel Martin, Aare Kiin, Marcus Pruuli, Werner Grün, Neeme Rõõs, Madis Kaaret