FC Hell Hunt 1 - 1 JK Jalgpallihaigla

17/05/2015 - 20:30 at Kalevi st kunstmuru

Eelmise nädala tööõnnetusest said tehtud omad järeldused ning kompaktne ja mõtestatud mäng Huntide vastu tõi ka punktilisa. Avapoolajal asusime juhtima, kuid ca 15 minutit enne mängu lõppu lasime vastasel viigistada – kahju, kuid mängupilti arvestades pigem õiglane tulemus.

Werner Grün
Rait Männa
Marcus Pruuli
Mihkel Martin
Kenter Peljo
Rainer Madissoon

Peakohtunik:
Rando Sarjas

Väravad: 75. Mihkel Heinaste – 38. Marcus Pruuli

Hoiatused: 45. Veiko Talvik – 45+2. Kenter Peljo

Eemaldamine: 86. Rasmus Reitalu

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Rainer Madissoon, Kenter Peljo, Hendrik Nurklik, Tarmo Koppel, Rait Männa (18. Heiki Martinoff), Neeme Rõõs (74. Aare Kiin, 90+1. Kalju Ait), Mihkel Martin, Madis Kaaret, Werner Grün (84. Martin Mee), Marcus Pruuli.

FC Hell Hunt: Evert Priisaar, Veiko Talvik (46. Ott Arumeel), Klen Laus, Robert Leius, Siim Poomann, Juho Palu, Mihkel Heinaste, Martin Talimets, Jevgeni Podtopelnõi, Rasmus Reitalu, Ilja Slobodjan.