FC Eston Villa 5 - 0 JK Jalgpallihaigla

15/04/2015 - 20:30 at Wismari st
I

Liigahooaeg algas, aga mitte kõige paremini. Üks-kaks väravat oleks võinud ehk olemata olla, kuid vastane oli täna selgelt parem ning vääris võitu. Ja nii oligi…

Peakohtunik: Erki Alas
Abikohtunikud: Timo Künnapas, Hanna Aruoja

Väravad: 16. Kristjan Matt, 22. Mati Pari, 49. Daniel Harold Field, 70. Ricardo Jorge Pereira De Sousa Coelho, 74. Sten Juur

Hoiatused: 83. Rait Männa

Eemaldamine:

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Jaanek Puu (46. Erki Hendrikson), Heiki Martinoff, Rait Männa, Hendrik Nurklik, Rainer Madissoon, Aare Kiin, Werner Grün, Mihkel Martin, Neeme Rõõs, Tarmo Koppel.

FC Eston Villa: Martin Goldšmidt, Andras Gelencser, Viljar Matt, Tanel Kalaus (73. Taavi Tiivel), Mattias Läänesaar, Theo Efros, Daniel Harold Field, Mati Pari (85. Tarmo Mölder), Ricardo Jorge Pereira De Sousa Coelho (73. Kalle Viidik), Kristjan Matt (57. Sten Juur), Stanislav Pobedinski (57. Mauno Tammsalu).