Kick-off: 24.09.2020 20:30
Wismari kunstmurustaadion
KOHTUNIK: Gunnar Nuuma
ABIKOHTUNIKUD: Markus Hõbesalu, Oliver Sebastian Lamp
Omavahel oleme varasemalt ametlikult vaid kahel korral kohtunud. Mõlemal korral oleme neid võitnud kodus 3:1 ja võõrsil 1:2 ehk üldine väravate seis 5:2 meile. See teeb keskmiselt 3,5 väravat mängus.
Pidasime hooajaeelse sõpruskohtumise ka Tallinna Wolvesi vastu, mille võitsime võõrsil 4:5.
Meenutus kevadest:
Hooaja teine kontrollkohtumine lõppes väravaterohkes mängus 4-5 võiduga.
Tänase mängu võtaks kokku mõttega – Alguses ei saanud vedama, pärast ei saanud pidama. Jäime suhteliselt kiirelt 3-0 taha, kuid suutsime ennast kokku võtta ning 89 minutiks oli tablool 3-5. Viimasel minutil said vastased nurgalöögi mille realiseerisid väravaks ning mäng lõppes seisuga 4-5. Meie väravate autoriteks – Mihkel Naukas x2, Neeme Rõõs, Marek Lillmaa ja Kaarel Anton
Nii et kohtume Wismari staadionil 20:30.
#ivliigabtasand #ivliiga #madalamadliigad #eestijalgpall #jalgpall #fctallinnawolves #jkjalgpallihaigla #jph JK Jalgpallihaigla FC Tallinna Wolves