JK Loo vs JK Jalgpallihaigla

Kick-off: 20:30
KOHTUNIK:Mait Kröönström
ABIKOHTUNIKUD: Roland Meritee, Juri Štšebunjajev
Viimased mängud: (Kõik sarjad)
JK Loo II – KKKKKKViKK
JK Jalgpallihaigla – VõKKKKKVõKVi
Omavahelised mängud 1
18.06.2020 Kell 20:30 Männiku st 2:1 võit (väravad; Hendrik Nurklik, Neeme Rõõs)
Enne viimast vooru oleme suvel pidanud väikese karika finaali Paide Linnameeskond III vastu, kus pidime eelmise aasta võitja paremust tunnistama. Liigas võtsime kaotuse SC Reunitedi vastu ning langesime konkurentsist Tipneri Karikas Raplamaa JK vastu. Neid mänge vast iseloomustab ehedalt suvi – probleeme koosseisu kokku saamisega. Pidime abi paluma Jalgpallihaigla legendilt Kirvelt. Tänud talle!
Eelmise liigamängu pühapäeval aga võitsime ning seda veenvalt. Vastaseks oli meil 9. voorus JK Kuusalu Kalev ning lõppseisuks jäi viimases ida tsooni kodumängus 4:0. Väravate autoriks Gunnar Printsmann x2, Neeme Rõõs ning JK Jalgpallihaigla eest esimese värava löönud Mark Dudorin.
MIS EDASI?
Kui täna võidame, siis tõuseme IV liiga Ida tsoonis 4. kohale JK Kuusalu Kalevi ette, keda eelmises voorus 4:0 võitsime. Kuid Kuusalul jääb varuks üks mäng ning liiga 4. koha saatus selgub pühapäeval 23.08 Kuusalu kodustaadionil kui mängivad liigas II kohta hoidva SC Reunitediga.
Suure tõenäosusega jagatakse IV liigad tsoonidesse A,B,C ja D. Kuhu tsooni meie satume, seda veel ei tea.
Kohtumiseni aga täna Lool!