JK Jalgpallihaigla – JK Piraaja II 3-2

18/09/2020

1′ Hendrik Nurklik
38′ Gunnar Printsmann
65′ Kaarel Anton
Mäng vastavalt oludele väga tormiline. Juba üheksandal sekundil skooris Hendrik Gunnari tsenderdusest vastaste väravasse. Sealt tekkis võimalus võimaluse järel, kuid ei suudetud ära lüüa ning nii saidki järgmise tabamuse kirja hoopis vastased. Lihtne loogika – kui ei löö ise, siis lüüakse sulle! Vaheajale läksime aga Gunnari väravast 2:1 eduseisus. Teise poolaja algus oli korraks veidi rabe aga saime palli liikuma ning 65 minutil skooris Kaarel Anton seisuks 3-1. Kolm minutit hiljem aga võttis Kristjan vastase meie väravavahikastis pikali ning penaltiga vastased ei eksinud ning tablool seisis skoor 3:2. Enne mängu lõppu oli meil seisu võimalik suurendada kui kohtunik määras 81. minutil penalti meie kasuks. Kahjuks teist mängu järjest, ei suutnud me penaltit realiseerida ning edu suurendada. Nii lõppesgi IV liiga B tasandi 3. vooru mäng meie võiduga 3:2
#ivliigabtasand #ivliiga #madalamadliigad #eestijalgpall #jalgpall #jkpiraaja #jkjalgpallihaigla #jph @jkjalgpallihaigla