JK Piraaja II 2 - 1 JK Jalgpallihaigla

03/08/2014 - 18:30 at A le Coq Arena
9-mänguline kaotusteta seeria sai sel korral otsa, kui pidime leppima napi kaotusega liigatabeli viimase vastu. Alguses ei saanud me mängu käima, siis edasi nagu oli ka mängu, kuid vastane lõi ikka ühe rohkem. Meie auvärava autoriks Dejan Selišek.

Toimumise aeg3. August 2014 – 18:30
Toimumise koht: Sportland Arena
Peakohtunik: Kristofer Mägi

Väravad:
10. Aleksei Smirnov, 79. Indrek Moorats – 22. Dejan Selišek

Hoiatused:
58. Karmo Raudver, 60. Ilmar Põhjala, 73.Tarvo Metsavas – 65. Dejan Selišek, 77. Artur Mišin

Koosseisud:

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Heiki Martinoff (26. Artur Mišin) , Madis Kaaret, Tarmo Koppel, Mihkel Martin, Kauri Lillemäe, Marcus Pruuli, Werner Grün, Neeme Rõõs, Siim Emajõe (89. Martin Parktal), Dejan Selišek (65. Dmitri Langi)

JK Piraaja II: Sandor Parvei, Sander Päeren (36. Marti Laidre), Tarvo Metsavas, Karmo Raudver, Allan Lepik, Kuldar Hansen, Indrek Moorats, Ilmar Põhjala, Meelis Puss (51.Andrei Adissov), Kert Laur, Aleksei Smirnov