JK Piraaja II 4 - 4 JK Jalgpallihaigla

12/06/2015 - 19:00 at Nike Arena

Kuidas kaotada 3 võidupunkti? See on imelihtne: oled poolajaks 3:0 eduseisus, siis lased vastasel teha comebacki ning viimasel minutil lööd omavärava.

Pealtvaatajaid: 7

Väravad: 48. Martin Muttik, 61. Pavel Jakubov, 84. Tanel Lätti, 90. ov Hendrik Nurklik – 9., 32. Neeme Rõõs, 27. Rainer Madissoon, 59. Kalju Ait

Hoiatused: 26. Karli Ling, 76., 77. Martti Klaus – 72. Heiki Martinoff, 84. Madis Hallimäe, 90+2. Mihkel Martin

Eemaldamine: 77. Martti Klaus

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Rainer Madissoon, Kenter Peljo, Hendrik Nurklik, Tarmo Koppel, Heiki Martinoff, Martin Mee, Mihkel Martin, Neeme Rõõs (59. Madis Kaaret), Werner Grün, Kalju Ait.

JK Piraaja II: Martti Klaus, Tanel Lätti, Tanel Lätti (53. Jan Harend), Karl-Villiam Vaserik, Pavel Jakubov, Sander Päeren, Andrei Adissov, Marko Kõiv, Marko Kõiv, Karli Ling, Sandor Parvei.