JK Jalgpallihaigla 0 - 2 Viimsi lõvid

26/03/2017 - 17:00 at Hiiu staadion

Pidasime täna oma esimese ametliku mängu, kui väikese karika 1/64 finaalis võõrustasime Hiiu staadionil Viimsi Lõvisid.

Mäng oli üksikute värava võimaluste ning üldiselt rahulik. Eksisime meie ja eksisd ka vastased. Esimene värav sündis, kui meie paremkaitse kastis vastase vastu maad surus, tulemuseks kollane kaart ja penalti. Vastased realiseerisid penalti ning asusid kohtumist juhtima. Esimene poolaeg lõppes meile 1 väravalises kaotusseisus.
Teise poolaja 3ndal minutil said vastased hea koha pealt karistuslöögi ning taas oli kindel penalti realiseerinud mängija. Tablool seisuks 0-2. Meil oli pärast seda ka võimalusi, kuid meie ebaõnn ja väravavahi õige kohapeal seismise tulemusel jäi lõpuvile kõlamisel tabloole 0-2 ning järgmisse ringi pääses Viimsi Lõvid. Kummardus vastasmeeskonnale hea mängu eest ning seekord olid nemad paremad.

Tsiteerides Eesti tippsportlasi: “Siit saime hea kogemuse ja õppetunni ning saame vaid paremaks minna.”

Action 0 doesn't exist, please enter a valid action.

Mänguolud: Väljak väga heas seisukorras
Peakohtunik: Jagnar Jakobson
Abikohtunik: Allar Nõugast, Kaidar Liiva