FC Soccernet 2 - 4 JK Jalgpallihaigla

27/07/2014 - 17:00 at Hiiu kunstmuru

Jah, sellise ilmaga on võimalik ka liigajalgpalli mängida. Suvepuhkus sai läbi ning sport jätkus vana linnarivaali vastu. Mängu asusime kiiresti 3:0 juhtima, kuid seejärel hoog veidi rauges. Kuna lasime vastasel enne poolaega ühe tagasi lüüa, siis sai vastane sellest indu juurde ning mäng muutus veidi närviliseks. Teise poolaja keskel lõi Soccernet veel ühe tagasi ning jätkas hoogsalt viigipunkti püüdmist. Ometi suutsime survele vastu panna ning koos lõpuvilega veel ühe kauni kauglöögi vastase väravasse kõmmutada. Raske mäng, kuid väärt punktid!

Väravalööjateks sel korral Neeme Rõõs 2, Marcus Pruuli ning Werner Grün.

Toimumise aeg: 27.07. 2014 – 17:00
Toimumise koht: Hiiu kunstmuru
Mänguolud: Õhutemperatuur +30. Väljak väga heas seisus.
Peakohtunik: Jagnar Jakobson