FC Eston Villa 6 - 1 JK Jalgpallihaigla

13/08/2014 - 20:30 at Kalevi staadioni kunstmuru
Korralik kolakas. Võimalusi meil väravaid lüüa ju oli, kuid arusaamatul kombel suutis hoopis vastane hirmeksimatult realiseerida neile sülle kukkunud kiirrünnakute võimalused. Meie mitte. Nüüd katsume pooleteist nädalaga taas jalgpalli mängima õppida.

Mänguolud:
Peakohtunik: Urmas Krull

Väravad: 9., 11., 18.  Alar Kalamees, 50. Stanislav Pobedinski, 74. Kristjan Matt, 87. Johannes Magnus Aule – 55. Marcus Pruuli

Hoiatused:

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Kenter Peljo, Aare Kiin, Tarmo Koppel, Madis Kaaret, Kauri Lillemäe, Werner Grün, Hendrik Nurklik (46. Erki Hendrikson), Mihkel Martin, Dejan Selišek (25. Artur Mišin), Marcus Pruuli

FC Eston Villa: Rister Vaher, Johannes Magnus Aule, Theo Efros, Stanislav Pobedinski (69. Märten Ester), Ricardo Jorge Pereira De Sousa Coelho (80. Rainer Sutt), Alar Kalamees, Mati Pari (46. Kristjan Matt), Martin Aule, Raivar Vaher, Tanel Kalaus, Taavi Tiivel (65. Egon Bärengrub)