FC Eston Villa 4 - 4 JK Jalgpallihaigla

03/09/2014 - 20:30 at Kalevi st kunstmuru
Vägagi pingeline mäng. Pärast JK Jalgpallihaigla poolset domineerimist esimesel poolajal sai ka Eston Villa mängu käima ning asus omakorda lõpuminutitel 4:3 juhtima. Werner Grüni kaunis karistuslöök 90 minutil päästis siiski punkti ka meile.
Väravad: Marcus Pruuli, Dejan Selišek, Aare Kiin ja Werner Grün.

Mänguolud: Õhutemperatuur +14. Väljak väga heas seisus.
Peakohtunik: Martin Lember
Pealtvaatajaid: 14

Väravad: 35. Mati Pari, 53.,88. Sten Juur, 81. Johannes Magnus Aule; 13. Marcus Pruuli, 23. Dejan Selišek, 44. Aare Kiin, 90.+2 Werner Grün

Hoiatused: 21. Taavi Tiivel, 45. Johannes Magnus Aule, 90. Alar Kalamees; 83. Heiki Martinoff

Eemaldamine:

JK Jalgpallihaigla: Kuldar Pajula, Hendrik Nurklik, Kauri Lillemäe, Tarmo Koppel (78. Heiki Martinoff), Dejan Selišek (55. Madis Kaaret), Mihkel Martin, Aare Kiin (74. Erki Hendrikson), Artur Mišin, Werner Grün, Neeme Rõõs, Marcus Pruuli

FC Eston Villa: Viljar Matt, Raivar Vaher, Taavi Tiivel (34. Andras Gelencser), Theo Efros (46. Sten Juur), Johannes Magnus Aule, Stanislav Pobedinski, Alar Kalamees, Kristjan Matt, Tanel Kalaus, Mihkel Altmäe