Turniirisüsteem

1-i sport ja adidas plagu 2

Mänguaeg 1 x 20 minutit.
Mängud toimuvad kahel väljakul.
Võistkonnad jagatakse nelja alagruppi. Esimesed kaheksa kohta selgitatakse välja veerandfinaal süsteemidega ja 9-16 koht mängitakse välja vastavalt paika pandud süsteemile – 9.-10. koht alagruppide 2 parimat III kohta, 11.-12. koht alagruppide 2 nõrgemat III kohta jne. (süsteem pannakse paika punktide võitude ja väravate vahe arvuga)
Korraldajad jätavad õiguse turniirisüsteem muutmiseks vastavalt osalejate arvule.
Võistkonnas maksimum 12 mängijat+treener. Väljakul korraga 6+1mängijat.
Igale osalejale garaneeritakse vähemalt 4 mängu
Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu. (kohtunikud+korraldaja)
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga.
Vahetused lubatud jooksvalt koos tagasi vahetustega piiramata.
Mängijate vahetus on lubatud ainult ettenähtud meeskonna ala asuva küljejoone juurest.
1-8 koha selgitavad alagruppide kaks parimat võistkonda.
penaltid.
Kohamängudes selgitatakse viigilise normaalaja tulemuse korral võitja penaltite teel.
Kõikidest protestidest ja kaebustest tuleks turniiri korraldajatele teada anda 2 minuti jooksul pärast mängu lõppu. Kaebuse esitamise eest tuleb maksta 50 eurot, mis ei kuulu tagastamisele.
Turniiri korraldajate komisjoni/kohtunikekogu otsus on lõplik.