Tallinna Depoo 1 - 1 JK Jalgpallihaigla

03/05/2017 - 19:30 at Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik

Kui pühapäev oli meil esimene mäng liigas ning teine kohtumine ennast kaua oodata ei lasknud. Kaks päeva puhkust ja täna juba III voor teada tuntud “suurel” Loo väljakul.

Esimene poolaeg suutsime olla domineerivam pool. Vastastel oli ka omi võimalusi, millest üks oli eriti ohtlik. Kuid suutsime oma värava puhtana hoida. 43. minutil teenisime karistuslöögi, mida läks andma Neeme Rõõs ja kastis realiseeris selle väravaks Marcus Pruuli.

Teist poolaega alustasime 1-0 eduseisust, kuid avavilest alates oli tunda vastaste tugevat survet ja värava löömise soovi. Enda mängust väga miskit välja ei tulnud, kuid suutsime värava kuni 85. minutini puutumatuna hoida, kui vastane murdis paremalt äärelt kasti andis hea söödu värava alla kus see kindlalt väravaks löödi. 6 minutit hiljem kõlas lõpuvile ning võtsime võõrsilt esimese punkti.

Action 0 doesn't exist, please enter a valid action.

Mänguolud: Väljak rahuldavas seisukorras