Jõgeva SK Noorus-96 9 - 1 JK Jalgpallihaigla

27/06/2015 - 16:00 at Jõgeva aleviku staadion
Selleks hooajaks lõppes karikasari meie jaoks avaringis, kui võõrsil pidime tunnistama II liigas mängiva Jõgeva meeskonna paremust.

Avapoolaega võis pidada sisuliselt ideaalilähedaseks, kui suutsime kenasti mängujoonisest kinni pidada ning vastase rünnakulaviini kontrolli all hoida. Ainsaks mõruks hetkeks oli poolaja viimane minut, mil meie väravavaht lasi võõrustaja poolkaitsjal ca 35lt meetrilt teele saadetud pallil lati alla kukkuda.

Teisel poolajal proovisime samast kohast jätkata, omasime mõningaid häid momente, kuid veerandtunnise mängu järel tekkis meil kuueminutiline “nõrkuse hetk”, mil lasime vastasel lüüa 4 vastuseta väravat. See meid ka lõpuks murdis. Proovisime, mis me proovisime, kuid lõpuminutitel jäime veel ühe rünnakute laviini alla, mis päädis vastase kolme väravaga.

Meie helgeks momendiks oli mängu eelviimasel minutil löödud auvärav, mille autoriks Kalju Ait.

Rait Männa
Erki Hendrikson
Martin Mee
Dejan Selišek
Kenter Peljo
Priit Kübar

Peakohtunik:Timo Sujev
Abikohtunik:Madis Metsmägi, Oskar Meus

Väravad: 45. Reio Praats, 56.,63 Tauno Anvelt, 66.,69.,81. Raul Kivi, 83. Rauno Pikver, 66. Andro Lepp, 90.+1 Mario Tikerberi; 89. Kalju Ait
Hoiatused:

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Rait Männa, Priit Kübar (77.Jaanek Puu), Kenter Peljo, Tarmo Koppel, Heiki Martinoff, Madis Kaaret, Erki Hendrikson (64. Kalju Ait), Neeme Rõõs, Dejan Selišek, Martin Mee.

Jõgeva SK Noorus-96: Timo Limberg, Reio Praats, Jürgen Hiljurand, Tauno Anvelt, Jaanus Listra, Raul Kivi, Eduard Lehtmets, Mihkel Kukk, Rauno Pikver, Andro Lepp, Mario Tikerberi