JK Jalgpallihaigla 3 - 0 FC Reaal

05/10/2014 - 17:00 at Kalevi st kunstmuru
Esimene poolaeg oli meie poolt suht kehvakene ning peame tänama õnne, et veerandtunnisele puhkusele paariväravalisest kaotusseisust ei pidanud minema. Poolajal tehtud muudatused elavdasid meie mängu ning ca 70. minuti paiku tõi see edu, kui teenisime penalti, mis ka realiseeritud sai. Sealt edasi suutsime 10 minuti jooksul veel kaks tükki lüüa ning magusad 3 punkti taas tabelis kirjas.

Peakohtunik: Erkki Seinre

Väravad: 70. pen, 81. Werner Grün, 77. Artur Mišin

Hoiatused: 41. Kenter Peljo, 61., 90. Kauri Lillemäe – 85. Ott Ilves

Eemaldamine: 90. Kauri Lillemäe