JK Jalgpallihaigla 2 - 1 FC Maardu Aliens

30/04/2017 - 17:00 at Hiiu staadion

Pühapäeval pidasime oma esimese liigamängu, mille võitsime 2-1.

Kuna sel aastal paljud vastased uued, siis tegime oma esimese vastase kohta veidi luuretööd ning paberi peal tundus, et tuleb raske mäng.
Platsil hoidsime kokkulepitud mänguplaanist kinni ning ka trennis tehtu andis meile esimesel poolajal palju võimalusi, mis jäid realiseerimata. Poolajale läksime 0-0.
Teisel poolajal jätkasime kokkulepitut ning tulemuseks 1-0 ja 65 minutiks 2-0. Väravate autoriteks Joonas ja Taavi. Pärast vahetusi ja nende sisse elamist mängu ning vastaste taktika muudatust (enam ei söödetud, vaid mängiti pikka palli ette) tekkis neil rohkem võimalusi ning segaduses kastis suutsid vastased peaga ühe värava tagasi lüüa. Kõigi mängijate 100% pingutus tagas meile võidu ning mäng oleks võinud lõppeda meile ka 6-0. On mida järgmisele mängule kaasa võtta!