FC Twister 2 - 3 JK Jalgpallihaigla

31/05/2015 - 17:00 at Kalevi st kunstmuru

Järjekordne raske ning tasavägine kohtumine. Poolajaks olime suutnud kätte võidelda 2:0 eduseisu, kuid siis lasime vastasel paarikümne minuti jooksul viigistada. Ometi jäi viimane sõna meie ründajale Marcus Pruulile, kes 83. minutil oma hat-tricki vormistas ning meile magusa võidu tõi. Nagu meistrid ütlevad, siis pole paha…

Jaanus Rannit
Marcus Pruuli
Werner Grün
Mihkel Martin
Kalju Ait

Peakohtunik:
Andres Jahimaa

Väravad: 13., 34., 83. Marcus Pruuli – 57. Kristo Kanarbik, 71. ov Tarmo Koppel

Hoiatused: 86. Marcus Pruuli – 5. Märt Mõistus

Eemaldamine: –

JK Jalgpallihaigla: Madis Hallimäe, Jaanus Rannit, Heiki Martinoff, Hendrik Nurklik, Tarmo Koppel, Kalju Ait, Neeme Rõõs, Mihkel Martin, Madis Kaaret, Werner Grün, Marcus Pruuli.

FC Twister: Priit Pichen, Oliver Rosar, Märt Mõistus, Raul Viskar (46. Karpo Korõtko), Kristian Kukk, Tarmo Roos, Jorma Kosenkranius, Raido Tsukker (84. Ain Kaljumäe), Kristo Kanarbik, Andres Unt (82. Taavi Kuusemäe), Andri Milov (58. Helar Peetsalu).