FC Reaal 3 - 5 JK Jalgpallihaigla

03/05/2015 - 14:30 at Kalevi st kunstmuru

Tuli ära, aga kuidagi raskelt tuli. Nagu mõnel kehval diiselmootoril kulub hoo üles saamiseks terve igavik, nii kulus täna ka meil. Kulus terve esimene poolaeg, mille lõpetasime 1:2 kaotusseisus.

Teisel poolajal hakkasime lõpuks mängumootorit tasapisi käima saama, kuid teravaid elamusi suutsime enesele sellegi poolest tekitada, kui 60. minutiks välja võidetud 3:2 eduseisul rumala omavärava sepistasime.

Õnneks suutsime pea püsti hoida, vurtsu juurde lisada ning kümmekond minutit enne mängu lõppu taas juhtohjad haarata ja magusad 3 võidupunkti tabelisse kirjutada.

Pealtvaatajaid: 20

Väravad: 8. Markus Mägi, 29. Martin Saar, 60. ov Raido Krimm – 12. Werner Grün, 56., 58., 82., 88. Marcus Pruuli