Ambla Vallameeskond 2 - 1 JK Jalgpallihaigla

03/04/2016 - 16:30 at Paide kunstmuruväljak

JK Jalgpallihaigla 2016 aasta esimene ametlik mäng toimus väikese karika 1/64-finaalis Paides Ambla Vallameeskonna vastu.

Mäng ise oli lahtine. Esimese poolaja võitsime 0-1, kui Neeme 3 minutil vastaste eksimuse ära karistas. Esimesel poolajal oli vastastel palju võimalusi, kuid suutsime oma puuri puhtana hoida.

Teisel poolajal ei suutnud vastaste ühe mehelist vähemust ära kasutada ning 3 minuti sees löödi meile 2 õnnetut väravat ja pärast 90. minutit oli tablool 2-1 Ambla Vallameeskonnale.

Selleks hooajaks on väikene karikas läbi ja saame keskenduda juba esimeseks liigamänguks uustulnuk Rumori Calcio Tallinn vastu.

Olime varasemalt omavahel kohtunud ühe korra. Seda eelmisel aastal samuti väikese karika 1/64-finaalis, kui koduväljakul Kalevi Kunstmurustaadionil võitsime neid tulemusega 2-0. Meie väravalööjateks olid toona Marcus Pruuli ja Erki Hendrikson.

Sel aastal oleme palliplatsil juba Ambla Vallameeskonnaga korra kohtunud, kui 26. märtsil toimunud Haigla turniiril mängisime alagrupikohtumises 0:0 viiki.