• JK JALGPALLIHAIGLA 2014

  • JK Jalgpallihaigla turniir Eduard Ellmanni karikale

  • JK JALGPALLIHAIGLA 2014

järgmine mäng
JK Jalgpallihaigla ? - ? FC Maardu Aliens
30/04/2017 - 17:00 at Hiiu staadion
Tallinna Depoo ? - ? JK Jalgpallihaigla
03/05/2017 - 19:30 at Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik
JK Jalgpallihaigla ? - ? JK Piraaja II
13/05/2017 - 15:00 at Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
FC Zapoos ? - ? JK Jalgpallihaigla
20/05/2017 - 14:30 at Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
JK Jalgpallihaigla ? - ? Rakvere JK Tarvas II
28/05/2017 - 17:00 at Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
FC Olympic Olybet ? - ? JK Jalgpallihaigla
01/06/2017 - 20:00 at Nike Arena - Asula 4c, 11312 Tallinn
fcflorafannJK Jalgpallihaigla oma eksistentsi FC Flora Fänni nime all ja emaklubi igakülgsel toetusel. FC Flora jalgpallipüramiidi kunagine sportlikult kõige logisevam kivi on nüüd küll juba omal käel tiitlite poole püüdlemas, aga sünnihetkel polnud ta oma emale kindlasti mitte soovimatuks lapseks.1994. aastal käis FC Flora tegemisi tribüünilt jälgimas stabiilne 10-15 pealine fännipunt, kes aeg-ajalt ka ise ei peljanud oma lõbuks palli veeretada. Samal ajal töötas Floras Ivar Siig, kellega fännid tihti suhtlesid ja kes samuti pallimise vastu ükskõikne polnud.
#MeeskondPWDLGSGRGDP
Tallinna JK Jalgpallihaigla00000000
Tallinna JK Piraaja II100112-10
Tallinna FC Olympic Olybet11002113
Tallinna FC Zapoos11005143
FC Maardu Aliens10010000
Anija JK10100001
Tallinna Depoo10100001
Kadrina SK Moe11010003
Rakvere JK Tarvas II100105-50

Copyright 2015 JK Jalgpallihaigla