• Hooaeg 2017

  • vs Kadrina SK Moe

  • vs FC Olympic Olybet

  • Koosseis Tipneri karika 1/64 finaalis FC Otepää vastu

  • JK Jalgpallihaigla turniir Eduard Ellmanni karikale

  • JK JALGPALLIHAIGLA 2014

  • JK Jalgpallihaigla turniir Eduard Ellmanni karikale

järgmine mäng
Saue JK ? - ? JK Jalgpallihaigla
18/04/2018 - 20:15 at Laagri kunstmurustaadion
JK Jalgpallihaigla ? - ? FC Lelle
22/04/2018 - 17:00 at Hiiu kunstmurustaadion
JK Jalgpallihaigla ? - ? Pärnu JK II
26/04/2018 - 20:30 at Hiiu kunstmurustaadion
FC Olympic Olybet ? - ? JK Jalgpallihaigla
03/05/2018 - 20:00 at Nike Arena
JK Jalgpallihaigla ? - ? Kristiine JK
13/05/2018 - 20:15 at Hiiu kunstmurustaadion
Märjamaa Kompanii ? - ? JK Jalgpallihaigla
19/05/2018 - 18:00 at Märjamaa Gümnaasiumi st.
FC Reaal ? - ? JK Jalgpallihaigla
27/05/2018 - 17:30 at Kalevi keskstaadioni kunstmurust.
JK Jalgpallihaigla ? - ? FC Toompea
03/06/2018 - 17:00 at Hiiu kunstmurustaadion
FC Lelle ? - ? JK Jalgpallihaigla
10/06/2018 - 13:00 at Lelle staadion
Kristiine JK ? - ? JK Jalgpallihaigla
29/07/2018 - 20:30 at Wismari staadion
Pärnu JK II ? - ? JK Jalgpallihaigla
05/08/2018 - 17:00 at Pärnu Raeküla st
JK Jalgpallihaigla ? - ? FC Olympic Olybet
09/08/2018 - 20:30 at Hiiu kunstmurustaadion
JK Jalgpallihaigla ? - ? Märjamaa Kompanii
26/08/2018 - 17:00 at Hiiu kunstmurustaadion
Märjamaa Kompanii ? - ? JK Jalgpallihaigla
01/09/2018 - 18:00 at Märjamaa Gümnaasiumi st.
JK Jalgpallihaigla ? - ? Kristiine JK
09/09/2018 - 17:00 at Hiiu kunstmurustaadion
FC Olympic Olybet ? - ? JK Jalgpallihaigla
13/09/2018 - 20:00 at Nike Arena
JK Jalgpallihaigla ? - ? Pärnu JK II
18/09/2018 - 20:30 at Hiiu kunstmurustaadion
JK Jalgpallihaigla ? - ? FC Lelle
30/09/2018 - 17:00 at Hiiu kunstmurustaadion

IV LIIGA PÕHI/LÄÄS

#MeeskondPWDLGSGRGDP
JK Jalgpallihaigla210131213
FC Lelle00000000
FC Olympic Olybet330011569
Pärnu JK II200204-40
Märjamaa Kompanii21014403
Kristiine JK210146-23
FC Toompea1100110113
FC Reaal31024403

JÄRMISE MÄNGUNI JÄÄNUD:

 

Copyright 2018 JK Jalgpallihaigla